האם ידעתם, כי השיבוץ שקיבלתם ממתכנני התערוכה יכול להוות גורם חשוב בעיצוב הביתן שלכם? האם העליתם בדעתכם עד כמה חשוב שתבלטו מול המתחרים הכי גדולים שלכם, המציגים ממש באותו הכנס? תפקידם של exhibit designers הוא לגרום לדוכן בתערוכה להיראות הכי טוב שיש, ללא קשר למיקום שלו בתוך אזור הכנס, לעמוד מוכן בזמן ובתוך מסגרת התקציב המיועדת לכך.

Exhibit designers חייבים לשלב בין חזון עיצובי למציאות בשטח

ייתכן ויש לכם מיליון רעיונות לגבי ה- exhibition design שחלמתם עליו. אולם מה שאתם רואים בעיני רוחכם, לא תמיד עומד במבחן המציאות. מעצבים מקצועיים יידעו לתת את הדעת לגבי האפשרי והלא אפשרי, ולהביא לידי ביצוע מושלם את כל מה שרציתם שיהיה בביתן שלכם.

מעצב מומחה יידע לתת לכם עצות ודגשים לגבי מספר דברים חשובים בתערוכה:

  1. סוג הדוכן שיביא לידי ביטוי את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.
  2. מציאת הנקודות החזקות ביותר של העסק, והדגשה שלהן בתוך הדוכן.
  3. שימוש נבון בחומרי גלם ובחירה ועיצוב של גרפיקה, שתמחיש למבקרים את המהות של מה שרציתם להציג בפניהם ואת מקצועיותה של ה- exhibit desighn של נותני השירות בהם בחרתם.

היכולת לעשות את האיזון בין החלומות לבין ה"תכלס", ולהתאים את עיצוב הדוכן לסוג הענף במשק שבו אתם עוסקים וכמו כן גם לאווירה שאתם מעוניינים לייצר במקום, היא התכונה הכי חשובה שאתם תרצו שיהיה ב exhibit designers ששכרתם את שירותיהם.

מומלץ לבצע פגישת היכרות לייעוץ מקצועי ותיאום ציפיות

תיק עבודות עשיר של exhibit designers מעיד על ניסיון רב, ועל כך שתוכלו לקבל את מיטב הפתרונות לכל בעיה שעלולה להיווצר בדרך. Exhibit desighning זהו תחום המשלב בתוכו כמה יכולות הנדרשות מן העוסקים בו, כאשר התכונה החשובה ביותר היא תקשורת מקרבת עם הלקוח, והבנה מעמיקה לגבי החזון העיצובי שלו ובין החשיפה של הדוכן בעסק, באופן המיטיב ביותר עמו. פגישה ראשונית שתתמקד בתיאום ציפיות, ובהבניה של הדוכן והפיכתו מרעיון למימוש בשטח, תסייע לכם "לפתוח את הראש", לקבל רעיונות חדשים ולהקים דוכן שיעשה את העבודה כמו שצריך.