גרה בכפר סבא והסביבה ומתחתנת בקרוב? שיהיה בשעה טובה! זהו הזמן להתחיל לחפש לעצמך שמלות כלה בכפר סבא ולבנות לעצמך את הכלה שתהיי!

המשמעות של שמלת הכלה

שמלת הכלה, ללא קשר למקום  הגאוגרפי שהיא נמצאת בו, היא הבגד החשוב ביותר בחיים שלך, והיחיד שתזכרי בכל יום בשארית חייך. למעשה, כל ילדה צעירה כבר מדמיינת את שמלת הכלה שלה אז מן הסתם, כשמגיע רגע האמת, החיפוש אחר שמלת הכלה המושלמת מעורב בהתרגשות גדולה וציפייה גדולה לא פחות.

התאמה לאירוע

שמלת הכלה שלך צריכה להתאים לסוג האירוע שאת מתכננת. לדוגמה, אם את מתכננת אירוע קטן בסגנון כפרי ואינטימי, השמלה צריכה להיראות בהתאם וכך גם לגבי אירוע גדול ומפואר. בנוסף, במידה ומדובר על אירוע דתי, חשוב שהשמלה תהיה צנועה בהתאם, או שתהיה אפשרות להצניע בזמן החופה.

התאמה לאישיות

יש הרבה מאוד אפשרויות של שמלות כלה בכפר סבא ומה שהכי חשוב הוא לבחור את שמלת הכלה שתתאים לך ולאופי שלך! הכוונה היא לכך, שחשוב להתאים את השמלה לסגנון האישי שלך ולטעם האישי שלך. אם תמיד חלמת על שמלת כלה גדולה ונפוחה, ודאי פחות תתחברי לשמלה בגזרה צרה.

התאמה לגזרה

לכל אישה גזרה ייחודית משלה. יש מי שהמותניים שלה יותר רחבות ויש מי שהמותניים שלה יותר צרות. כך גם לגבי כתפיים ואגן וכו'. יש גם נשים יותר גבוהות ויש יותר נמוכות ולא תמיד הכל מסתדר בעזרת הנעליים. לכן חשוב לבחור שמלה שתתאים באופן ספציפי לכלה שלובשת אותה ולהקפיד לעשות את המדידות בהתאם להמלצה של סלון הכלות כמו קלייר שמלות כלה.

קנייה או השכרה?

אחת השאלות הנפוצות בקרב כלות צעירות לעתיד היא האם כדאי לשכור או לקנות את שמלת הכלה והתשובה לשאלה זו איננה חד משמעית וגם היא משתנה בהתאם לכל כלה בפני עצמה. יש מי שתבחר להשאיר את שמלת הכלה שלה כמזכרת או למכור אותה הלאה ויש מי שתעדיף לשמור לעצמה את המקום בארון ולהחזיר את השמלה שלה בתום השימוש.