בלונים לאירועים ייחודיים זה הכי קלאסי שיש. בשנים האחרונות, עולם הבלונים כפי שהכרנו אותו השתנה והשתדרג וכיום אין אירוע ללא שמות עשויים מבלונים.

אנחנו כבר מכירים את זה, אנחנו נכנסים לפייסבוק או לאינסטגרם ובכל פוסט או תמונה שקשורים לימי הולדת או הצעות נישואים אי אפשר להתחמק מזה; שמות עשויים מבלונים הם בכל מקום, ולא פלא. זה עדיף בהרבה מזר הבלונים הקלאסי שאנחנו מכירים מהילדות, כי יש בזה פן הרבה יותר אישי, ייחודי ומרשים.
אפשר לדמיין את ההתרגשות שאוחזת בבעל השמחה כאשר הוא רואה את שמו בדמות בלונים מעוצבים וססגוניים, החל מ-"מזל טוב יואב" ועד "התינשאי לי דנה?".
חוץ מבלונים בצורת אותיות, יש אפשרות לעצב את השם ממספר בלונים עגולים, מה שהופך את זה להרבה יותר מרשים וצבעוני, וכמובן בהתאם לאופי האירוע. אם מדובר באירוע בת/בר מצווה או חגיגת יום הולדת רבת משתתפים, שם מעוצב ממספר בלונים עגולים יתאים יותר ונותן תחושה הרבה יותר חגיגית. לאירועים אינטימיים ישנם מספר עיצובים של שמות עשויים מבלונים וניתן להוסיף כיתובים נוספים כמו "באהבה", "יפה שלי", או את הגיל הנחגג. למיקסום האפקט ניתן להוסיף גם בלונים מעוצבים כדמויות, פרחים, או לבבות, בהתאם למה שבעל השמחה אוהב.
הטרנד הזה תפס תאוצה בשנים האחרונות והפך כבר לסטנדרט בתחום הבלונים לאירועים ושמחות.
גם באירועי חברה ניתן למצוא את שם החברה סרוג בצורת בלונים צבעוניים, וזה הופך את האירוע לחגיגי בהרבה.

אנחנו מכירים את הבלונים משחר ילדותנו, ונראה כאילו הם תמיד היו שם. כילדים התרגשנו מבלונים, כי הם סימלו עבורנו את יום ההולדת. כשהשנים חולפות אנחנו רואים עד כמה בלונים הם חלק משמעותי בכל אירוע, כי בלונים מסמלים לנו בבגרותנו – שמחה. כמתנה ליולדת, כברית או בריתה, כהצעת נישואים, כחנוכת בית, ביום האהבה,בבר או בת המצווה, בחתונה, באירוע חברה, וכמובן – ביום ההולדת, הבלונים תמיד שם כדי להרים את האווירה ולהחזיר לנו את ההתרגשות המוכרת לנו מהילדות. שמות עשויים מבלונים הם עוד שלב באבולוציה של אהבתנו לבלונים.