אין ספק שהחופה מהווה את הרגע המרגש ביותר בכל חתונה. שירי אהבה לחופה תמיד מעצימים את הרגע זה. זהו השיר האינטימי ביותר עבור החתן והכלה, השיר שילווה את אחד הרגעים החשובים שיותר בכלל, וחייהם הזוגיים בפרט. בשיר החופה כל האלמנטים חשובים, הוא צריך להיות מרגש, בעל משמעות מיוחדת לחתן ולכלה, משמעות המילים וכמובן המנגינה. שיר לחופה יכול למעשה להיות כל שיר, כל עוד יש לו משמעות מיוחדת עבור הזוג, אך לא תמיד כל זוג יודע באיזה שיר לבחור.  היות ועבור זוגות רבים יש יותר משיר אחד משמעותי או שישנם זוגות אשר פשוט לא מצליחים להחליט באיזה שיר לבחור.

איך בוחרים שירי אהבה מושלמים לחופה?

כמות השירים אשר יכולים להתאים לכניסה לחופה היא באמת אינסופית, זה למעשה יכול להיות כמעט כל שיר, במידה והוא אינו שיר עצוב. לכל זוג יש את הסגנון המוזיקלי המועדף עליו, ובנוסף לכל זוג יש יותר משיר אחד אשר מרגש אותו או קשור ברגעים המשותפים של בני הזוג יחד. שירי אהבה לחופה יכולים להיות כל שיר בעל משמעות מיוחדת לשני בני הזוג, או סתם שיר אהוב המסמל אהבה עבורם ולאו דווקא שיר עם מילים מפורשות המדברות על אהבה.

לא כולם מצליחים לבחור

לאלו אשר מתקשים לבחור שירי אהבה לחופה ופשוט לא מצליחים להחליט על שיר אחד מתוך אינספור השירים הקיימים בעולם, קיימת אופציה לקבל רעיונות מהחברת מוזיקה לאירועים או מהמדי ג'יי ששכרו לאירוע. אלו אנשי מקצוע אשר השתתפו בהמון אירועים וקיימות ברשותם רשימות השמעה עצומות. אנשי מקצוע מהתחום מוזיקה לחתונות ידעו לכוון אתכם ולהציע לכם מגוון שירים אשר יוכלו להתאים לכם לשלב החופה כמו כפפה ליד. בנוסף קיימת אפשרות גם להיכנס לאתרי מוזיקה ולהאזין למיליוני שירי האהבה הקיימים בעולם, אך אולי עדיף לחסוך בזמן ולקבל עצה מאנשים מוסמכים ומקצועיים, הם יוכלו להציע לכם שירים מ- LOVE OF MY LIFE  של קווין ועד בשבילי את השער לגן עדן של ישי לוי ואת כל מה שביניהם. מזל טוב!