אין ספק כי צילום מגנטים לאירועים זוהי האטרקציה הפופולארית והמבוקשת ביותר בתחום האירועים בישראל. היום כמעט בכל אירוע ניתן למצוא צלם מגנטים אשר מצלם את האורחים במהלך האירוע ומציע את המגנטים כמזכרת מהאירוע. מדובר במזכרת מהנה, איכותית וכזו שבאמת נשמרת על ידי האורחים (בכל זאת, מדובר בתמונה אישית שלהם) ולכן, אם אתם רוצים לדעת כיצד לבחור צילום מגנטים לאירועים בצורה טובה, וכיצד להיות בטוחים כי אתם בוחרים שירות איכותי ומקצועי אשר יספק לכם את כל מה שאתם זקוקים לו, ובמחיר משתלם, קראו את המאמר הבא עד תומו ותמצאו את התשובה.

איכות ההדפסה

חשוב מאוד לבדוק את איכות ההדפסה של צלם המגנטים לפני שמזמינים צילום מגנטים לאירועים. ישנם צלמים אשר משתמשים במדפסות איכותיות וברזולוציית הדפסה גבוהה אשר מבטיחה תמונה שנראית טוב ומחזיקה מעמד למשך זמן רב ללא בלאי או דהייה, וגם תמונה שהאורחים יהנו לתלות בבית וישמרו אותה למשך זמן רב, מה שהופך אותה למזכרת האולטימטיבית עבור האורחים מהאירוע שלכם.

ציפוי למינציה

עוד דבר שחשוב לוודא הוא שהמגנטים כוללים ציפוי למינציה איכותי. הציפוי שומר על המגנטים למשך זמן רב יותר ומגן על התמונה, וכך המגנט יחזיק מעמד למשך תקופה הרבה יותר ארוכה. שימו לב כי ישנם כמה סוגים של ציפויים כאלו, וחשוב לוודא כי מדובר בציפוי איכותי. ציפויים זולים ולא איכותיים יתקלפו מהתמונה בתוך זמן קצר יחסית, מה שיהרוס את המגנט ואת המזכרת מהאירוע.

הדרך הטובה ביותר לבדוק זאת היא פשוט לפנות אל חברים או בני משפחה אשר חגגו אירוע לפני מספר חודשים, ולבקש מהם כמה מגנטים לבדיקה. אם האיכות נשמרה בדיוק כפי שהיתה ביום ההדפסה, הדבר יכול להעיד רבות על האיכות של המוצר.

צילומים ללא הגבלה

לפני הזמנת צילום מגנטים לאירועים בדקו האם ישנה הגבלה לכמות הצילומים, או לשעה שבה הצלם עוזב את האולם. בחרו אך ורק צלם המציע לכם צילומים ללא הגבלה, ונשאר עד סוף האירוע, כך שכל האורחים יזכו ליהנות מהצילומים ומהמזכרת ויהיה לכם אוסף של רגעים מכל האירוע.