אחת המגמות היותר בולטות בנוגע למסיבות בת מצווה היא הפיכתן לאירועים מושקעים. אולי לא כמו חתונה – אבל גם בת מצווה היא אירוע של פעם בחיים (ובעצם בת מצווה היא בוודאות אירוע של פעם בחיים, בעוד חתונה עשויה גם לחזור על עצמה מספר פעמים…), ומרבית בנות ה-12 רוצות לציין את השלב המרגש בחייהן, המעבר מילדה לנערה בוגרת, באופן מרשים במיוחד. המבחר הרחב של מועדוני בת מצווה מאפשר לכל נערה למצוא את האופציה האופטימלית בהתאם להעדפותיה ולאופן שבו נתפשת הבת מצווה המושלמת מבחינתה, אבל מצד שני שפע האפשרויות עלול גם לבלבל.

אטרקציות ייחודיות ומרשימות

ההבדל בין בת מצווה אחת לשנייה הוא בעיקר האטרקציות שנכללות בכל חגיגה. דוגמה לאטרקציה שאף אחד לא יישאר אדיש כלפיה, והיא משדרגת במידה משמעותית כל אירוע, היא הופעה חיה של זמר אהוב או זמרת מוכרת. יש לקחת בחשבון שלא כל מועדון בת מצווה ערוך לקיום הופעות מוזיקליות שכאלה – לשם כך נדרשת מערכת סאונד איכותית במיוחד וכן במה גדולה מספיק שניתן לצפות בה מכל פינות המועדון.

מה כוללת החבילה?

עוד פרמטר חשוב בבחירת מועדון בת מצווה הוא הרכב החבילה המוצעת לכם. בחלק מהמקרים מציעים מועדוני בת מצווה גם הפקת קליפ בת מצווה, יצירת כוריאוגרפיה לריקוד שירשים את כל האורחים, צילום (סטילס ו-וידאו), עמדת מגנטים, שליחת הזמנות ועוד מרכיבים שהופכים את הפקת האירוע לפשוטה יותר ומשתלמת יותר.

אירוע עם אופי

דרך נוספת להפוך את הבת מצווה לבלתי נשכחת היא לתכנן אירוע עם אופי מובהק: למשל בת מצווה בסגנון הוליווד, בת מצווה ב"קזינו", והאפשרויות עוד רבות ומגוונות.

מועדון בת מצווה – רק עם רישיון עסק

פרמטר חשוב נוסף לבחירת מועדון בת מצווה הוא קיומו של רישיון עסק. חשוב להבין כי כל עסק שפועל ללא רישיון תקף נמצא למעשה בסכנת סגירה מידית, שכן החוק אוסר על הפעלת עסקים שזקוקים לרישיון שכזה בלעדיו. מועדוני בת מצווה נמצאים ברשימת העסקים המחויבים בהחזקת רישיון תקף, ועל-מנת שלא להתעורר בבוקר האירוע ולגלות שהמקום שבחרתם נסגר בצו בית משפט, אל תתפשרו על מקום ללא רישיון.