את הנופש הבא לעובדי החברה, אתם הולכים לערוך בקפריסין ביחד עם חברת Overseas ובעוד מספר שורות תבינו למה.

ימי כיף לעובדים הפכו למסורת מקובלת בחברות גדולות וקטנות כאחד. פעם בשנה יוצאים מהמשרד כדי לבלות יחד בסדנאות לעובדים המעודדות גיבוש, או בטיול הכולל פעילויות שונות ולרוב מסיימים את היום עם הופעה או ארוחה במסעדה. יום כיף לעובדים ממלא את כולם באנרגיות חיוביות ויש לו יתרונות רבים, אך יש לו גם לא מעט חסרונות.

חסרונות בימי כיף לחברות

החיסרון הראשון זה הצורך לגוון בכל שנה מחדש עם רעיון מקורי, שיצליח לחבר אליו את כל העובדים ולגרוף מחמאות. החיסרון השני זה הקושי למצוא פעילות המתאימה לשכבות גיל שונות, כך שכולם יגלו עניין וישתפו פעולה. הקושי השלישי אלו המאמצים הרבים שתכנון יום כיף לעובדים דורש מכם, המנהלים. אם אתם מתכננים לעשות זאת בכוחות עצמכם, תגלו במהרה שהתיאום בין הגורמים השונים, הזמנת מקומות ובניית לוח זמנים הגיוני אלו משימות לא פשוטות, גם אם נשים לרגע בצד את התוכן עצמו ומידת האטרקטיביות שלו.

Overseas באים לעזרתכם ומציעים לכם הפקת נופש עובדים בקפריסין

אם תרצו לחסוך בזמן ובואו נודה על האמת, גם בכאב ראש, כדאי שתעבירו את המשימה לחברה מקצועית כמו Overseas המתמחה בתכנון וארגון של טיולי חברה ונופש עובדים.

חברת Overseas היא חברה בעלת ניסיון רב בהפקת אירועים עסקיים ומסיבות חברה בחול, כולל השתלמות עובדים בחול, סדנאות מנהלים וימי כיף לעובדים. האירועים כולם מתקיימים באי קפריסין, בכפר דייגים אותנטי המציע שלל פעילויות ופינוקים. 

יתרונות הזמנת נופש לחברות דרך Overseas

מוקד החברה פועל ישירות מתוך קפריסין, בשיתוף פעולה מלא עם משרד התיירות המקומי וספקים מקומיים. בדרך זו מובטח לכם טיול במינימום תקלות ובחשיפה מקסימלית לכל מה שיש לאזור להציע. החברה תבנה עבורכם תכנית בהתאמה אישית שיכולה לכלול ביקור בשמורות טבע קסומות, שיט בסירה, מסיבות ליליות, פעילויות אקסטרים במהלך היום והשתתפות בטברנות מקומיות הכוללות גם סדנאות להכנת גבינות וארוחות עשירות.

לחברת Overseas המתמחה בהפקת אירוע חברה רעיונות יצירתיים המתאימים למעוניינים בטיולים ונופש לקבוצות עובדים באווירה צעירה ודינמית. ההנאה מובטחת וכך גם הציפייה של העובדים לקראת הנופש הבא. אנו מזמינים אתכם להתרשם מהאתר הרשמי שלנו בכתובת: https://www.overseasevents.co.il/, כמו כן ניתן ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 058-6959569.