מתלבטים בין גן אירועים לבין אולם אירועים? כאן נסביר למה האפשרות הראשונה היא המושלמת עבורכם!

מה בתוכנית?

ישנם סוגים רבים ושונים של אירועים, שנהוג לקיים בגן או באולם אירועים. אירועים אלו הם אירועים גדולים ומיוחדים עם כמות גדולה של מוזמנים ומשתתפים וזוהי אחת הסיבות לכך, שלא נהוג לקיים אותם בבית בחיק המשפחה הגרעינית בלבד. לדוגמה: חתונות, אירועי בר ובת מצווה, בריתות וכך הלאה.

האוויר הפתוח

אחד המאפיינים הבולטים ביותר של גני אירועים ואחד היתרונות החשובים שלהם הוא קיום האירוע המיוחד שלכם באוויר הפתוח. המשמעות של אירוע באוויר הפתוח היא, שכך יש תחושה של מרחב, של מרווח. גם כשכולם רוקדים, יש רוח קרירה שמצננת ומאפשרת להמשיך לרקוד ולחגוג וליהנות מהאירוע בדיוק כמו שאתם רוצים ומתכננים.

התפאורה 

יתרון נוסף של גן אירועים אל מול אולם אירועים הוא התפאורה של האירוע. התפאורה הזו היא התפאורה היפה ביותר שיכולה להיות – הטבע! נסו לדמיין את האירוע שלכם לצד עצי פירות רעננים עם הריחות המשכרים שלהם, כשאתם מוקפים בשלל צבעים וצורות. במצב כזה, לא צריך להשקיע בתפאורה, אלא היא פשוט שם – מוכנה שאתם ומשתתפי האירוע שלכם פשוט תבואו ליהנות ממנה!

תחושת החופש

אי אפשר שלא להרגיש תחושה עצומה של חופש כשחוגגים אירוע מיוחד בחוץ בחיק המשפחה והחברים. לא משנה אם זהו אירוע קטן או גדול, אם הוא מתקיים בצהריים או בערב או באיזו עונה של השנה. בכל מקרה – מקבלים שעות ספורות של הנאה צרופה וחגיגה של אהבה.

בחירת גן אירועים

היות שיש מבחר של גני אירועים, חשוב לדעת כיצד לבחור גן אירועים שיתאים באופן מדויק לאירוע שלכם. אז הדבר הראשון הוא בחירת אזור גיאוגרפי. לדוגמה, אם אתם והמוזמנים שלכם גרים באיזור השרון והמרכז, מומלץ לחפש גני אירועים בשרון. לאחר שתגיעו לראות שניים או שלושה, תוכלו לבחור את זה שהכי מתאים לסגנון האישי שלכם ולסגנון האירוע הרצוי לכם, כשמומלץ מאוד לבחון את התפאורה של גני האירועים.